Stroopkoeken. Recept uit de koekjesbijbel.
Kleine schuimpjes met een printje.
Zandkoekjes in de vorm van een vis. Gewoon een simpel koekje maar ik vind de vorm zelf erg leuk
Recept van roze koeken maar omdat het koningsdag was heb ik het glazuur oranje gemaakt.
Pindakoekjes met stukjes pinda en mini chocolade druppeltjes.
Koekjes in de vorm van een ei. De "dooier"is van zelfgemaakte sinaasappelgelei
Simpele schuimkoekjes.
Roze koeken, dit is niet de variant met cake maar dit zijn brossere koeken met een frangipane vulling.
Chocolade plakjes in paasthema in verschillende smaken op een zelfgebakken koekje.
Mokka ladies ook in een vorm gemaakt en normaal op ene koekje gespoten. Ook hier dus 2 varianten gemaakt.
Chocoladezoenen in een mal gemaakt en gewoon zelf op een koekje gespoten, 2 varianten dus. De vulling is licht roze dat vond ik leuk.
Al vaker stroopwafels gemaakt maar het blijft leuk. Dit recept is van Rutger en het is deeg met gist zodat je de koeken door moet snijden.
Chocoladezoenen in hartvorm gemaakt. Vond ik leuk voor Valentijnsdag.
De technische opdracht van heel holland bakt was kano's dus ik heb ze ook maar weer een keer gebakken.Natuurlijk ook met zelfgemaakte amandelspijs.
Gangmakers met zelfgemaakte aardbeienjam
Deze jaffacakejes zijn met aardbeienjam en dan in hartjesvorm.
Deze jaffacakejes zijn met zelfgemaakte sinaasappeljam.
Chocolade koekjes met mini smarties.
Bloemen gemaakt van speculaas, in het midden een halve hazelnoot gedaan.
IJzerkoekjes, De smaak is goed, het uiterlijk niet. Ik denk dat ik nog heel veel moet oefenen om ze mooi te krijgen.
Pagina 4 van 22